Svečana dodjela diploma studentima ITEP visoke škole

Na Visokoj školi za informacione tehnologije, ekonomiju i preduzetništvo održana je svečanost na kojoj su diplomcima trogodišnjih i četvorogodišnjih studija uručene diplome.

Dodjela je protekla u prijatnom druženju bivših studenata sa predavačima i osobljem ITEP visoke škole i na pravi način obilježila završetak studentskih dana.

ITEP visoka škola čestita svim diplomcima i želi im puno sreće i uspjeha u daljim karijerama. Znanje koje su stekli na Visokoj školi za informacione tehnologije, ekonomiju i preduzetništvo nesumnjivo mnogo će im značiti da idu u korak sa savremenim ekonomskim i IT trendovima.

Želimo im da svoje karijere razvijaju u smjeru u kom su oni to zacrtali, jer uspjeh i napredak su ono što naše diplomce tek čeka u profesionalnom životu.

Slika1
Slika2
Slika3
Slika4
Slika5
Slika6

JUNSKI UPISNI ROK JE OTVOREN!

Postani dio generacije 2018/19!