198 softverskih proizvoda kompanije Microsoft

Kompanija LINK group, koja je osnivač ITEP visoke škole, sklopila je ugovor sa kompanijom Microsoft i tako omogućila stvaranje partnerskog odnosa DreamSpark, ranije poznatog kao Academic Alliance Software Center.

Microsoft DreamSpark je specijalni partnerski program namijenjen profesorima i studentima, koji obezbeđuje podršku u tehničkom obrazovanju, pružajući pristup softverima za učenje, u nastavne i istraživačke svrhe.

Zahvaljujući tome, svim studentima ITEP visoke škole počevši od generacije 2017/18 preko DreamSpark web portala na raspolaganju će biti 198 softverskih proizvoda kompanije Microsoft, među kojima su i Microsoft Visual Studio 2012, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8 i mnogi drugi koje možete vidjeti u nastavku.

DreamSpark-novo2

Predupisni rok je otvoren!

Predupisni rok je otvoren!

Za sve informacije pozovite: +387 (51) 303 527